Myšárna RACE

Vážení zákonní zástupci našich žáků,

chceme být aktivní školou, co se rozvoje pohybových aktivit týče. Pro letošní školní rok jsme si vymysleli novinku, se kterou bych Vás rád seznámil. Jmenuje se Myšárna RACE. Myšárna proto, že ji jako škola organizujeme a je určena pro naše žáky. „RACE“ od anglického slova „závod, běh, jízda“, což je běžné označení překážkových závodů. Na středu 8. května (kdy bude státní svátek) jsme se rozhodli uspořádat u rybníka Rosnička překážkový závod ve stylu závodů Gladiátor Race. Ve středu bude státní svátek. Vaše děti a možná i Vy budete doma a my vám chceme nabídnout možnost zaběhnout si trať plnou překážek zaměřených na sílu, rovnováhu nebo obratnost. Ač se může zdát, že hledáme nejobratnějšího našeho žáka, tak je to jinak. Chtěli bychom našim žákům ukázat, že „hejbat se“ je zábava. Budeme moc rádi, když své děti podpoříte a buď s nimi vytvoříte rodinný tým (nesoutěžní kategorie Family), anebo je přihlásíte na závod samostatně a pak si budou moci vyzkoušet překážky a my jim u toho změříme čas, aby věděli, jak rychlí jsou ve srovnání s ostatními spolužáky nebo panem učitelem Pekníkem. 

Akci děláme poprvé a z čirého nadšení. Prosíme o shovívavost, pokud by vše neprobíhalo tak profesionálně, jak očekáváte. Pro závod je třeba se registrovat. Odkazy najdete v Edookitu. Pokud budete chtít, aby váš syn nebo dcera startovali za jednotlivce, pak vyplňte formulář s názvem jednotlivci. Pokud byste chtěli běžet se svým dítětem, pak vyplňte kategorii „FAMILY“, která je určena pro rodinné týmy (vždy alespoň jeden dospělý, děti mohou být i mladší než školní, čas se neměří, medaile pro všechny děti v týmu). Symbolický registrační poplatek je 100 Kč. V případě kategorie „FAMILY“ je 100 Kč za každé dítě v týmu. Ten, prosím, uhraďte třídnímu učiteli. Každý „bojovník“, který přijme výzvu zúčastnit se našeho závodu, si vyslouží originální medaili a klíčenku hodnou toho, kdo se nebojí výzev.

Žáci se o závodu dozvědí na nejbližší třídnické hodině. Vám, rodičům, píši přes Edookit a také dám odkazy na tento text na náš web, facebook a Instagram.

Pokud se chcete dozvědět více, připravil jsem pro vás dokument Myšárna RACE – otázky a odpovědi, kde byste měli najít vše podstatné. Pokud i přesto budete mít nějakou nejistotu, jak jsem psal, děláme to poprvé, tak se nebojte poslat dotaz přes své dítě učiteli tělesné výchovy.  PODROBNÉ INFORMACE O MYŠÁRNA RACE ZDE…

Děkuji za přečtení. A věřím, že se potkáme na startu.

Jiří Sehnal

Ředitel školy a člen organizačního týmu Myšárna RACE

<<< PŘIHLÁSIT SE >>>

ODKAZ NA REGISTRACI JEDNOTLIVCŮhttps://forms.gle/qGS2gdsXSawR1vwU8

ODKAZ NA REGISTRACI KATEGORIE FAMILYhttps://forms.gle/nogKSwDH3iFAsqLj6

<<< PŘIHLÁSIT SE >>>