Školní rok

Školní rok

Zahájení školního roku

středa 1. 9. 2021

Ukončení školního vyučování

1. pololetí: pondělí 31. ledna 2022
2. pololetí: čtvrtek 30. června 2022

Prázdniny a svátky

Den české státnostiúterý 28. 9. 2021
Den vzniku samostatného československého státučtvrtek 28. října 2021
Podzimní prázdninystředa 27. a pátek 29. října 2021
Den boje za svobodu a demokraciistředa 17. listopadu 2021
Vánoční prázdninyod čtvrtka 23. 12. 2021 do neděle 2. 1. 2021 (nástup do školy v ponděli 3. 1. 2022)
Pololetní prázdninypátek 4. února 2022
Jarní prázdninyod pondělí 28. února do pátku 4. března 2022
Velikonoční prázdninyčtvrtek 14. dubna 2022 (pátek 15. dubna je státní svátek)
Velikonoční pondělípondělí 18. dubna 2022
Svátek práceneděle 1. května 2022
Den vítězstvíneděle 8. května 2022
Hlavní prázdninyod pátku 1. července do středy 31. srpna 2022

Roční plán akcí

Plánované akce:

Adaptační kurz VI.tř 13. -15.9.2021 (VI. A a VI. B)
Škola jinak VIII. ročníky 27.9. – 30.9. 2021 (VIII.B)
4.10. – 7.10. 2021 (VIII.A)
Lyžařský kurz VII. a VIII. ročníky 3.1. – 8.1. 2022 (VII.A); 30.1. – 5.2. 2022 (VIII.A); 5.2. – 11.2. 2022 (VIII.B); 6.3. – 11.3. 2022 (VII.B)

Termíny ředitelského volna:  27.9.2021

“Výletový” týden: 22.6. – 29.6. 2022

Termín rad

I. ped . rada – 1. část
25. 8. 2021 v 8.00 hod 
I. ped. rada – 2. část 1. 9. 2021 v 9.30 hod
ped. rada – 1. čtvrtletí 22. 11. 2021 v 14.15 hod
ped. rada  – 1. pololetí 26. 1. 2022 v 14.15 hod
ped. rada – 3. čtvrtletí 11. 4. 2022 v 14.15 hod
ped. rada  – 2. pololetí 27. 6. 2022 v 14.15 hod
závěrečná pedagogická rada 30. 6. 2022 v 9.30 hod

Kroužky

Kroužky – zatím neaktuální ze školního roku 2020/2021

Pondělí

Čas Kroužek Vedoucí Třída
11.50 – 12.30 Procvičování ČJ a M Šlesingerová III. ročník
12.40 – 13.30 Doučování Brabcová IV. ročník
14.10 – 14.40 Doučování Aj Kočvarová VI.A
12.40 – 13.30 Doučování Gáliková

Úterý

Čas Kroužek Vedoucí Třída
7.05 – 7.45 Doučování z matematiky Pustinová VII. – VIII. ročník
13:30 – 14:00 SPU 1.třída Šedá, Pernicová I. tř.
14:10 – 15:00 Doučování Hanzlová VII.A + VII.B
14:10 – 14:40 Doučování AJ Hörlová IV. tř.

Středa

Čas Kroužek Vedoucí Třída
7.05 – 7.45 Kroužek ČJ Holická Kosková IX AB IX. AB
7.05 – 7.45 Sportovní kroužek Pekník II. stupeň
13:10 – 13:40 Doučování AJ Hörlová V. AB
13:30 – 14:30 Pohybové hry Hochová, Válková V. A+ V. B
14:10 – 14:40 Doučování AJ Kočvarová VI.B
12.40 – 13.30 Doučování Gáliková  

  

Čtvrtek

Čas Kroužek Vedoucí Třída
11.50 – 12.30 Procvičování ČJ a M Šlesingerová III.ročník
7.05 – 7:45 Příprava k přijímacím zkouškám z matematiky Pustinová, Ziembová IX.AB
14:10 – 15:00 příprava na gymnásium Hanzlová V.A + V.B
14:00-16:00 vaření Lopourová, Kočvarová VI.AB, VII.A,B

Třídní schůzky

individuální konzultace 29. a 30. listopadu 2021
individuální konzultace 2. a 3. května 2022
Společné rodičovské schůzky (např. k lyžařskému kurzu) budou řešeny dle uvážení třídního učitele v termínech k tomu vhodných. 
Pokud budete potřebovat se sejít s kterýmkoliv učitelem, využijte kdykoliv možnost domluvení si schůzky přes telefon do sborovny anebo přes emailovou adresu, která je uveřejněna ve formátu jmeno.prijmeni@tgm-svitavy.cz.